Hakkımızda

Çatı sorunlarınızla ilgili bize hemen ulaşın. Ücretsiz keşif yapılmaktadır. Sorunlarınızı hemen çözelim. Çatı probleminiz bitsin. 6 Yıl Garanti. Çatı, oluk sorunlarınız. tamir ve tadilat işleri. için bize ulaşın. Çözelim , çatı sorununuz kalmasın.

İletişim Bilgileri

  • Fatih Mah Cami Cad No:21 Bağcılar 34204 İstanbul
  • 0 533 269 27 38
  • 0 533 269 27 38
  • muratsezginn58@gmail.com

Meriç Çatı Tamir

2021-11-09

Çatı Tamir Bakım Onarım ve Çatı Ustası Meriç

Çatı aktarma, çatı onarım, çatı tamir, çatı tadilat, çatı olukları, eksiz oluk ve kenet çatı kaplamaları alanında faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, çalışma faaliyetlerinde göz önünde bulundurmuştur.
Bir güven sembolü olmak, Çatı Tamir, Çatı Aktarma, Eksiz Oluk, Çatı İzolasyon sorunları olduğunda sizlerin aklında ilk sırada bulunmak yegane hedefimizdir. Firmamız tarafından yapılan uygulamalara aşağıdaki butonlar vasıtası ile erişebilirsiniz..

 
ÇATI AKTARMA
 
Yoğun yağışlar, aşırı sıcaklar, fırtınalar, günlerce yağan karın ağırlığı vb. sebepler. Çatınız, bu zor hava koşullarıyla mutlak mücadele edebilecek yetenekte değilse, buzlanmalar, ,cephelerde kirlenmeler, sıvalarının dökülmesi, rutubet gibi daha büyük sorunlara yol açacaktır
 
ÇATI DERESİ SU İZOLASYONU
Çatı derelerinde meydana gelen yırtılmalar, izolasyon çatlakları gibi sorunlardan ötürü yapılarda akıntılar sorun teşkil etmektedir. Özellikle çatı derelerinde bulunan bu çatlaklar, çatılarda suyun birikim merkezinde olduklarından dolayı akıntıların şiddetli olmasına sebep olmaktadır.
Bu gibi durumlarda çatıların önce çamur, balçık, toz gibi yabancı maddelerden temizlenip, izolasyona en uygun zemin oluşturulmalıdır
 
ÇATI TAMİRİ
Çatı tamiri işleri Edirne ve Trakya’nın illerinde semtlerinde günümüze kadar itina ile gerçekleştirilen yüzlerce referans proje ile tarafımızdan 5 Yıl garantili olarak yapılmaktadır.
 
ÇATI TADİLATI
Çatı yağmur oluklarının birleşen yerlerindeki çatlamaların ve deliklerin meydana getirdiği sorunlara karşı garantili şekilde kesin çözüm olarak tamirini ve tadilatını gerçekleştirmekteyiz.
Eğer çatınızı yıllardır herhangi bir onarımdan geçirmediyseniz, bölgesel tamiratlar etkili olmayacaktır. Bir tarafı tamir ettiğinizde diğer tarafta yeni bir sorun oluşabilir.
 

ÇATI OLUK

Yağmur suyu taşıma sistemlerinden olan eksiz oluklarımız için kaliteyi tercih edin. Uygun çatı oluk sistemlerini tercih edebilirsiniz.

ÇATI İZOLASYONU
Çatılarınız yapılarınızı yağışlardan olduğu kadar kışın soğuktan yazın sıcaktan da korurken gürültü kirliliği de minimize olur. Doğru çatı izolasyonu için doğru çatı yalıtımı için doğru adres Uygun Çatı Oluk sistemlerini tercih edin.

 

YAĞMUR BORULARI
Yağmur iniş boruları çatı sistemlerinin en önemli unsurlarından olup güvenle tercih edebilceğiniz marka Uygun Çatı Oluk Sistemleridir.